serwis Apple Kraków

Serwis iPad Kraków

Apple iPad jako urządzenie wysokiej jakości charakteryzuje się dobrymi parametrami i trwałością. Niestety, jak każde urządzenie mobilne staje się ofiarą twardego podłoża czy mało przyjacielską relacją z cieczami.

Profesjonalny serwis pogwarancyjny Arvika to miejsce, w którym jesteśmy w stanie otoczyć Twoje urządzenie odpowiednią opieką, zwłaszcza w sytuacji, gdy inny serwis się poddał, a autoryzowany serwis Apple podając koszt naprawy po gwarancji niemalże przyprawił Cię o zawał serca. Od lat zajmujemy się naprawą urządzeń marki Apple – smartfonów iPhone, tabletów iPad, a także komputerów MacBook, iMac czy popularnych odtwarzaczy iPod oraz smart-zegarków Apple Watch. Sprawdź naszą bogatą ofertę usług i przekonaj się, że rozbita szybka w Twoim tablecie czy nawet jego zalanie nie musi oznaczać poniesienia kosztów przewyższających jego wartość.

Zamów naprawę

Zalanie tabletu iPad

W takiej sytuacji autoryzowany serwis Apple od razu odrzuca gwarancję i możliwa jest wyłącznie naprawa polegająca na wymianie całej płyty głównej. W naszym serwisie oferujemy profesjonalne usunięcie usterek związanych z zalaniem urządzenia. Ważne jest, aby działać szybko i nie pozwolić korozji na sianie spustoszenia, a jeśli po kontakcie z cieczą tablet nadal działa, przerwać korzystanie z niego, wyłączyć i udać się pod nasz adres! Nie obędzie się bez otwarcia urządzenia i poświęcenia godziny lub kilku na oględziny płyty głównej. Dzięki temu Twoje dane nie zostaną utracone, a Ty będziesz mieć możliwość bez obaw korzystać ze swojego tabletu.

Wymiana ekranu iPad Kraków

Popularny model iPad Air to ponad 10-calowy wyświetlacz, do którego uszkodzenia wcale nie trzeba się przykładać. Wystarczy niefortunny upadek na twardą powierzchnię, aby zagięta została metalowa obudowa. W takiej sytuacji ciężko o to, aby duża powierzchnia ekranu stawiła aż taki duży opór prawom fizyki. Na szczęście nasz serwis iPad w Krakowie jest w stanie szybko poradzić sobie z wymianą czy to pękniętej szybki czy całego wyświetlacza urządzenia.

Wymiana baterii iPad Kraków

Mimo tego, że telefon iPhone czy tablet iPad wyposażone są w wysokiej jakości ogniwa, intensywnie lub niewłaściwie eksploatowane urządzenie może mieć problem z działaniem bez podłączonej ładowarki. Nasz serwis iPhone, iPad, i innych urządzeń Apple posiada wysokiej jakości ogniwa, które pozwolą na korzystanie z urządzenia mobilnego w pełnym tego słowa znaczeniu.

Serwis Apple Kraków

Sprawdź pozostałe usługi, które świadczy nasz serwis urządzeń firmy Apple. Znajdziesz w niej usługi, takie jak m.in. naprawa iPhone, serwis MacBook czy naprawa iMac. Naprawą urządzeń z logo jabłuszka zajmujemy się od lat, dlatego żadnego problemu nie stanowi dla nas żaden telefon, tablet czy komputer tego producenta.

W przypadku pytań dotyczących szczegółów oferty, prosimy o kontakt telefoniczny na numer +48 605 660 548 lub o wiadomość na adres e-mail biuro@arvika.pl.

Naprawa iPad Kraków? Odwiedź nas na ul. Wybickiego 17.

Godziny otwarcia: poniedziałek – piątek od 9:00 do 17:00