serwis Apple Kraków

Serwis iPod Kraków

Apple iPod to przenośny odtwarzacz multimedialny, który pojawił się na rynku w październiku 2001 roku. Do dnia dzisiejszego pojawiło się wiele rodzajów i generacji tych urządzeń: iPod classic, iPod mini, iPod nano, iPod shuffle oraz iPod touch. Każdy z nich różni się od siebie wyglądem, sposobem obsługi i parametrami. Naprawą urządzeń firmy Apple zajmuje się od wielu lat, dlatego działamy szybko i profesjonalnie. Nie straszny nam uszkodzony iPhone, iPod, iPad czy MacBook – jesteśmy specjalistami od sytuacji, w których inni się poddali, a autoryzowany serwis Apple zaproponował odpłatną wymianę całego uszkodzonego elementu na nowy.

Zamów naprawę

Zbita szybka iPod – serwis Kraków

Zbita szybka w naszym odtwarzaczu to bardzo często spotykana usterka. Zwłaszcza w wersjach w dotykowym ekranem, może przysporzyć nam to sporego problemu. Możesz być pewien, że przekazany do naszego serwisu iPod, wyjdzie z niego jak nowy! Używamy wyłącznie wysokiej jakości części tak, aby urządzenie działało jak po wyjęciu z pudełka.

Zalany iPod

Kontakt tego rodzaju sprzętu z wodą lub inną cieczą może być dla niego śmiertelny. Jeśli przydarzyła nam się taka sytuacja, nie możemy liczyć na to, że rozejdzie się to po kościach, jeśli iPod nadal działa. Wilgoć we wnętrzu obudowy może stanowić ognisko korozji, która stopniowo będzie pożerała kolejne elementy urządzenia. W takiej sytuacji korzystanie z odtwarzacza powinno zostać przerwane, a on sam dostarczony pod nasz adres możliwie jak najszybciej, aby nie utracić danych lub nie być zmuszonym do wyrzucenia sprzętu.

Wymiana baterii iPod Kraków

Starsze sprzęty bardzo często mają problem z akceptowalną przez klienta długością pracy na baterii. W takich sytuacjach jedynym rozwiązaniem jest nowa bateria, która przywróci urządzeniu jego główne zalety.

Serwis Apple Kraków

Na naszej stronie sprawdzić możesz pozostałe usługi, które świadczy nasz serwis. Znajdziesz w niej usługi, takie jak m.in. serwis iPhone, naprawa iPad czy naprawa MacBook. Serwisowaniem urządzeń Apple zajmujemy się od ponad 15 lat, dlatego żadnego żaden telefon, tablet czy komputer tego producenta nie jest dla nas tajemnicą.

W przypadku pytań dotyczących szczegółów oferty, prosimy o kontakt telefoniczny na numer +48 605 660 548 lub o wiadomość na adres e-mail biuro@arvika.pl.

Naprawa iPhone, iPad, iPod, MacBook, iMac, Apple Watch Kraków? Odwiedź nas na ul. Wybickiego 17!

Godziny otwarcia: poniedziałek – piątek od 9:00 do 17:00