serwis Apple Kraków

Serwis MacBook Kraków

MacBook to seria laptopów wprowadzonych na rynek przez Apple w 2006 roku. Apple MacBook cechuje się trwałością i świetnymi parametrami, jednak jak każde urządzenie elektroniczne ulega awarii lub uszkodzeniu. Serwis Arvika od ponad 15 lat zajmuje się naprawą urządzeń z rodziny MacBook, w tym właśnie laptopów MacBook, MacBook Air oraz MacBook Pro.

Jesteśmy specjalistami od trudnych usterek płyt głównych, których nie podejmują się inne tego typu firmy, a autoryzowany serwis Apple kwalifikuje część do wymiany na nową, co często jest nieopłacalne. U nas nie przepłacisz za naprawę sprzętu – posiadamy dużą ilość części zamiennych do urządzeń marki Apple oraz specjalistyczny sprzęt do ich serwisowania, a także udzielamy długiej gwarancji na nasze naprawy. Wysoka skuteczność napraw i niski współczynnik reklamacji sprawia, że nasze usługi najwyższej jakości oferujemy i świadczymy także dla innych serwisów.

Serwis Arvika specjalizuje się w naprawach pogwarancyjnych urządzeń Apple, takich jak komputery przenośne MacBook, komputery iMac, smartfony iPhone, tablety iPad, odtwarzacze iPod czy smartwatche Apple Watch.

Zamów naprawę

Co naprawiamy w laptopach MacBook?

Szeroka gama usług obejmuje wszystkie często spotykane usterki sprzętów, ale także nietypowe naprawy. Niektóre usterki jesteśmy w stanie usunąć nawet w ciągu godziny! Realizujemy także bardziej czasochłonne i skomplikowane naprawy płyt głównych, układów zasilania, wymiany układów BGA itp. – Apple MacBook to urządzenie, które nie ma przed nami tajemnic.

Wymiana baterii MacBook w Krakowie

Jeśli Twój MacBook nie może choć przez chwilę żyć bez ładowarki, to znak, że Twoja bateria koniecznie musi przejść na emeryturę. Nowa bateria sprawi, że w końcu będziesz mieć możliwość korzystać ze swojego urządzenia gdzie tylko chcesz!

Wymiana matrycy w MacBook

Uszkodziłeś matrycę w swoim laptopie przez co obraz wyświetlany jest tylko częściowo lub nie ma go w ogóle? Będziesz potrzebował nowego wyświetlacza. Bez obaw! Serwis Arvika oferuje szybkie i profesjonalne wymiany matryc we wszystkich modelach MacBook. Dzięki dużej dostępności części, proces naprawy będzie bardzo szybki, przez co możesz wrócić do pracy w ekspresowym tempie.

Zalany MacBook Kraków

Jak to zazwyczaj bywa podczas pracy – lubimy pić dobrą kawę czy zimny napój w gorące dni. Niestety, chwila nieuwagi i zawartość szklanki może wylądować na naszym laptopie. Najczęściej szybko staramy się ratować sytuację, lecz ciecz dostaje się do wnętrza obudowy i nie obejdzie się bez jej otwarcia. Jeśli zignorujemy fakt zalania sprzętu, może nas to w niedługim czasie drogo kosztować. Najlepiej od razu udać się do nas i pozbyć się wszelkich śladów zalania, zwłaszcza na płycie głównej.

Naprawa płyty głównej MacBook

Kiedy uszkodzenia płyty głównej po zalaniu lub awarii sprawiły, że sprzęt całkowicie przestał działać, mamy do wyboru trzy opcje – wyrzucić urządzenie, wymienić drogi element, co może być nieopłacalne lub przekazać laptopa w nasze ręce. Profesjonalna naprawa polegająca na wymianie poszczególnych elementów układów czy naprawy grafiki to dla nas codzienność.

Inne usługi – naprawa MacBook Kraków

Oferujemy szereg innych usług związanych z urządzeniami Apple MacBook, takich jak:

  • wymiana dysku na SSD i przenoszenie danych,
  • wymiana uszkodzonej klawiatury,
  • konserwacja i czyszczenie urządzenia,
  • wymiana gniazda ładowania,
  • wymiana pamięci RAM,
  • odzyskiwanie danych,
  • i wiele więcej!

Serwis Apple Kraków

Zachęcamy do zapoznania się z naszą szeroką gamą usług, w której znajduje się m.in. serwis iPhone, naprawa iPad czy naprawa iMac.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. W przypadku pytań, prosimy o telefon na numer tel. +48 605 660 548 lub o wiadomość na adres e-mail biuro@arvika.pl

Nasz serwis znajduje się na ul. Wybickiego 17 w Krakowie.

Godziny otwarcia: poniedziałek – piątek od 9:00 do 17:00